Skip Navigation LinksYazgeliştir Forumları » [ARŞİV].NET Framework » ClassLibrary Hatası Yardım

ClassLibrary Hatası Yardım

Moderatörler: Atayİbrahim , ismailadar , kimiraikkonen , MehmetX , volkankorkmaz

Sayfa 1 / 1[2Cevap]
Kullanıcı İçerik

1OZGUR1

Gönderim Zamanı: 04-11-2010 22:52:15

1OZGUR1

Üyelik Zamanı: 01-12-2009 13:37:35

Gönderi: 2

Seleam ben kendi oluşturduğum Solution'daki Winform projeme solution'a eklediğim 2. bir ClassLibrary olşturduğum proje üzerinden bağlanmak istediğimde property olarak oluşturduğum connectionString hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim kodlar kabaca aşağıda olup şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla using System; using System.Data.OleDb; using System.Windows.Forms; namespace BaglanLibb { public class Baglan { // private string strConn = string.Format("Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;Data Source={0}", Application.StartupPath + "\\Northwind 2007.accdb"); public string KullaniciAdi { get { return kullaniciAdi; } set { kullaniciAdi = value; } } public string Sifre { get { return sifre; } set { sifre = value; } } private string kullaniciAdi; private string sifre; OleDbConnection oleConn = new OleDbConnection(strCon); OleDbCommand oleCMD=new OleDbCommand(); } }

1#

JaneDoe

YNT:ClassLibrary Hatası Yardım
Gönderim Zamanı: 07-12-2010 10:10:39

JaneDoe

Üyelik Zamanı: 07-12-2010 09:42:07

Gönderi: 6

Selam Kodunda aşağıdaki düzenleme yapıldığı zaman sorun kalmıyor

public class Baglan
{
protected static string strConn = string.Format("Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0;Data Source={0}", Application.StartupPath + "\\Northwind 2007.accdb");
public string KullaniciAdi
{
get { return kullaniciAdi; }
set
{ kullaniciAdi = value; }
}
public string Sifre
{
get { return sifre; }
set { sifre = value; }
}
private string kullaniciAdi;