Skip Navigation LinksYazgeliştir Forumları » [ARŞİV]Visual Studio ve Araçlar » Devexpress Update 9.3.2 to 9.3.7

Devexpress Update 9.3.2 to 9.3.7

Moderatörler: Atayİbrahim , ismailadar , kimiraikkonen , MehmetX , volkankorkmaz

Sayfa 1 / 1[1Cevap]
Kullanıcı İçerik

altunway

Gönderim Zamanı: 08-01-2011 11:06:24

altunway

Üyelik Zamanı: 08-01-2011 11:06:24

Gönderi: 13

Merhaba arkadaşlar; bir projem var ve ben bu projede Devexp 9.3.2 kullandım. Componentleri güncelledim.Ama formlarda sıkıntılar yaşıyorum. Bir designer formu açmaya çalıştığımda bana aşağıdaki gibi bir hata veriyor.. To prevent possible data loss before loading the designer, the following errors must be resolved: 1 Error Ignore and Continue Why am I seeing this page? The event ItemClick is read-only and cannot be changed. Instances of this error (2) 1. Show Call Stack at System.ComponentModel.Design.EventBindingService.EventPropertyDescriptor.SetValue(Object component, Object value) at System.ComponentModel.Design.Serialization.CodeDomSerializerBase.DeserializeAttachEventStatement(IDesignerSerializationManager manager, CodeAttachEventStatement statement) at System.ComponentModel.Design.Serialization.CodeDomSerializerBase.DeserializeStatement(IDesignerSerializationManager manager, CodeStatement statement) 2. Show Call Stack at System.ComponentModel.Design.EventBindingService.EventPropertyDescriptor.SetValue(Object component, Object value) at System.ComponentModel.Design.Serialization.CodeDomSerializerBase.DeserializeAttachEventStatement(IDesignerSerializationManager manager, CodeAttachEventStatement statement) at System.ComponentModel.Design.Serialization.CodeDomSerializerBase.DeserializeStatement(IDesignerSerializationManager manager, CodeStatement statement) bu hatayı nasıl çözebilirim ? Sizce nasıl bir yol izlemeyelim ? Yardımlarınız için çok teşekkür ederim Arkadaşlar.

1#
Sayfa 1 / 1[1Cevap]

İşaretler & Anlamları
Kilitli Kilitli
Çözüm Kabul Edildi Çözüm Kabul Edildi
Normal Normal