Skip Navigation LinksYazgeliştir Forumları » [ARŞİV]Dynamics » MS Dynamics CRM 4.0 Plugin

MS Dynamics CRM 4.0 Plugin

Moderatörler: Atayİbrahim , ismailadar , kimiraikkonen , MehmetX , volkankorkmaz

Sayfa 1 / 1[2Cevap]
Kullanıcı İçerik

irfanucbenli

Gönderim Zamanı: 05-07-2010 16:42:23

irfanucbenli

Üyelik Zamanı: 05-07-2010 16:42:23

Gönderi: 2

Merhaba, 1 - Plugin Debug etmek için de Visual Studio'dan Attach to Process yapmak gerekiyor. Sunucuya Visual Studio yüklemiyoruz. Remote Debugging de yapamadım, şöyle hata aldım. "Unable to connect to ..... The MS Visual studio Remote Debugging monitor is either not running on the remote machine or is running in windows Authentication mode". Nasıl remote debugging yapacağım ? 2 - VM ya da Virtual PC 'de Plugin Debugging yapamadık. Yapılamıyor mu ? 3 - Sunucuda Plugin çalıştığında “Server was unable to process request” hatası aldım. error.message böyle diyor. Daha mantıklı bir hata görmek için error.source seçtiğimde de şöyle hata alıyorum. "object reference not set to an instance of an object" Teşekkürler İrfan Üçbenli

1#

volkankorkmaz

YNT:MS Dynamics CRM 4.0 Plugin
Gönderim Zamanı: 06-07-2010 09:20:40

volkankorkmaz

Üyelik Zamanı: 20-12-2005 23:02:36

Gönderi: 590

İrfan bey merhaba, 1 - Remote debugging'de belirttiğiniz üzere zaman zaman hata alınabiliyor. VS express kurabilirseniz bu sorunu aşabilirsiniz. 2 - Sanal Makina'da Plugin debuggin yapılabiliyor. 3 - Plugin çalıştırdığınızda aldığınız hatanın detayını ancak debuggin yaparak çözebilirsiniz. Eğer extra bir sorunuz olursa bana volkankorkmaz@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin..

Volkan KORKMAZ

Yazgeliştir Forumları Yöneticisi
Mail     : volkankorkmaz@gmail.com
Blog    : http://www.volkankorkmaz.net
Twitter : @volkankorkmaz

2#
Sayfa 1 / 1[2Cevap]

İşaretler & Anlamları
Kilitli Kilitli
Çözüm Kabul Edildi Çözüm Kabul Edildi
Normal Normal