Skip Navigation LinksYazgeliştir Forumları » [ARŞİV]Sharepoint » Sharepoint e ilk adım

Sayfa 1 / 1[3Cevap]
Sharepoint e ilk adım
Kullanıcı İçerik

freamkenan

Sharepoint e ilk adım
Gönderim Zamanı: 16-09-2010 17:59:22

freamkenan

Üyelik Zamanı: 09-10-2009 11:35:57

Gönderi: 2

Öncelikle site yöneticilerinden site okurlarına kadar herkese merhaba demek istiyorum. İlk yazımıda yazmış olacagım böylelikle. Yaklaşık 4 ay önce özel bir kurumda işime başladım ve bu ilk işim. bulundugum kurum içinde share point kapsamında çalışacagım. Bilgisayar mühendisligini bitirmiş olup yazılım alanına yöneldim. .Net ve SQL server ile çalışmalarım oldu. sorum şu şekilde olacaktı. ben bu alt yapıyla share point zorlanmayarak işimi yürütebilirmiyim ayrıca share point hazır şablonlar üzerinden mi yoksa direk kod yazıp kendi uygulamamızı geliştirmemize olanak sunar. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

1#

gezzgin

YNT:Sharepoint e ilk adım
Gönderim Zamanı: 17-09-2010 10:17:26

gezzgin

Üyelik Zamanı: 10-10-2005 17:33:34

Gönderi: 62

Selam , Sharepoint microsoft'un su anda kurumsal anlamda bir çok müşteriye sattığı bir ürün .Ben de bundan yaklasık 3.5 yıl önce sharepoint ile tanıstığımda uygulama geliştirmeden kopacağımdan dolayı korkuya kapılmıstım.Bu korkunun tamamen yersiz olduğunu sharepoint ile uğraşmaya başlayınca anladım .Sharepoint asp.net tabanlı bir ürün ve .net framework'un nimetlerinden faydalanarak üzerine customization yaparak uygulama geliştirebiliyorsun .İşin bir baska yönü de sharepoint gibi bir üründe uzmanlasmak çok önemli.İlk iş ve bu sharepoint bence çok sanslısın ..

2#

AYKINA

YNT:Sharepoint e ilk adım
Gönderim Zamanı: 07-12-2010 10:13:33

AYKINA

Üyelik Zamanı: 07-12-2010 10:13:33

Gönderi: 10

Merhaba kenan Şu an bende çalıştığım şirket için sharepoint kuruyorum ve öğreniyorum :) sharepointte developmenttan kopma ve içerik yönetimi bir durum asla söz konusu değil tam tersi daha çok development daha çok sorun dahada çok development :):)

3#
Sayfa 1 / 1[3Cevap]

İşaretler & Anlamları
Kilitli Kilitli
Çözüm Kabul Edildi Çözüm Kabul Edildi
Normal Normal