Skip Navigation LinksYazgeliştir Forumları » [ARŞİV]İş Zekası » Yazılım Hakkında Bilgi (Yardım)

Yazılım Hakkında Bilgi (Yardım)

Moderatörler: Atayİbrahim , ismailadar , kimiraikkonen , MehmetX , volkankorkmaz

Sayfa 1 / 1[2Cevap]
Kullanıcı İçerik

ByTuyTuR

Gönderim Zamanı: 25-09-2009 00:09:38

ByTuyTuR

Üyelik Zamanı: 25-09-2009 00:09:38

Gönderi: 1

Mrb Arkadaşlar Ben lise mezunuyum bilgisayar üzerine herhanqi bir eğitim almadım Ama yıllardır pc ile iç içeyim donanım hakkında yeterince bilgim var Aynı zamanda lise dönemini saymazsak 3 yıldır web tasarımınla ilgileniyorum ve birkac hosting şirketiyle birlikte çalışıyorum. Ama bana bu kadarı yetmiyor kendimi yazılımda biraz degil baya baya geliştirmek istiyorum Ama sizlerden bilgi almak istedim Nerden başlamalıyım ilk önce hangi dili öğrenmeliyim yani bu işin temeli nedir Heceyi sökmeden ben okumaya başlarsam orda cakılır kalırım yani nerden başlamam hakkında bir fikir verirseniz sevinirim Şimdiden herkeze tşkler İyi forumlar...

1#

vercetti

YNT:Yazılım Hakkında Bilgi (Yardım)
Gönderim Zamanı: 13-04-2010 21:52:51

vercetti

Üyelik Zamanı: 13-04-2010 21:52:51

Gönderi: 3

Yazılım alanındaki ilk adım olarak C dili olmazsa olmazdır.Cunku 1970 de linux işletim sisteminin uzerinde geliştirilen C,birçok dilin temelini oluşturur.Ayrıca C yapısal proğramlama özelliğiyle proğramlama mantığını en güzel biçimde öğreten ve geliştiren bir editördür.C de kabul edilebilir tecrubeye sahip olduktan sonra C++ veya Java gibi dillere geçiş yapılabilir,Tabi ileride nesneye yonelik proğramlama(object oriented programming language) hedef olacak ise.Sözün özünde şahsi fikrim yazılım dünyasına ilk adımda C ile tanışmak en faydalı yol olacaktır..Başarılar

2#
Sayfa 1 / 1[2Cevap]

İşaretler & Anlamları
Kilitli Kilitli
Çözüm Kabul Edildi Çözüm Kabul Edildi
Normal Normal