crystalreport convert pdf

Moderatörler: Atayİbrahim , ismailadar , kimiraikkonen , MehmetX , volkankorkmaz

Sayfa 1 / 1[1Cevap]
Kullanıcı İçerik

Bariskiyak87

Gönderim Zamanı: 01-02-2011 23:09:26

Bariskiyak87

Üyelik Zamanı: 15-04-2009 11:48:14

Gönderi: 33

selam arkadaşlar ben crystal reportu pdf'e çevirmek istiyorum herşeyi yazdıktan sonra .export() kısmında missing value hatası alıyorum acaba sebebi nedir. kod aşağıda Raporlar.FaaliyetRaporu reportWord = new Raporlar.FaaliyetRaporu (); ExportOptions CrExportOptions; DiskFileDestinationOptions CrDiskFileDestinationOptions = new DiskFileDestinationOptions(); PdfRtfWordFormatOptions CrFormatTypeOptions = new PdfRtfWordFormatOptions(); CrDiskFileDestinationOptions.DiskFileName ="C:\\"+ reportWord.FileName+".pdf"; CrExportOptions = reportWord.ExportOptions; { CrExportOptions.ExportDestinationType = ExportDestinationType.DiskFile; CrExportOptions.ExportFormatType = ExportFormatType.PortableDocFormat; CrExportOptions.DestinationOptions = CrDiskFileDestinationOptions; CrExportOptions.FormatOptions = CrFormatTypeOptions; } reportWord.Export(); ben disk file name kısmından olduğundan şüpheleniyorum fakat doğrusunu yazarken nasıl bir mantık kullanılıo bilmiyorum.

1#
Sayfa 1 / 1[1Cevap]

İşaretler & Anlamları
Kilitli Kilitli
Çözüm Kabul Edildi Çözüm Kabul Edildi
Normal Normal