Skip Navigation LinksYazgeliştir Forumları » [ARŞİV]Silverlight » silverlight ı ögrenmem lazım nerdeen ve nasıl başlamalıyım

silverlight ı ögrenmem lazım nerdeen ve nasıl başlamalıyım

Moderatörler: Atayİbrahim , ismailadar , kimiraikkonen , MehmetX , volkankorkmaz

Sayfa 1 / 1[3Cevap]
Kullanıcı İçerik

serdaraksoy

Gönderim Zamanı: 07-07-2010 11:23:11

serdaraksoy

Üyelik Zamanı: 07-07-2010 11:23:11

Gönderi: 2

önlisans ı bitirmek için sadece bi staj eksigim vardı.şu an onu da yapıyorum ama staj yerim bana silverlight ile c# ı iyi bi şekilde ögrenirsem burda kalıcı olabilecegimi söyledi yeterince c# bilgim vaar ama silverlight bam başka bişey nasıl ve nerden başlayacagımı bilmiyorum.bu şirketin işi silverlight ile iştakibi tarzında prog lar yazmak internetten araştır ögren deniliyor ama nette bu konu ile ilgili kaynak yok nerdeyse benim bu işe girmem lazım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşk ederim .

1#

psamathides

YNT:silverlight ı ögrenmem lazım nerdeen ve nasıl başlamalıyım
Gönderim Zamanı: 07-07-2010 14:55:14

psamathides

Üyelik Zamanı: 01-07-2010 14:20:55

Gönderi: 14

"Neredeyse hiç kaynak yok" kısmını anladığımı söyleyemeyeceğim? Yalnızca benim bildiğim, yazgelistir'in de editörlerinden olan Daron Yöndem ve Turhal TEMİZER'in bile sayısız makalesi var. Türkçe kaynaklar bir yana, yüzlerce İngilizce makale de bulabileceğinize eminim. Ayrıca Silverlight açık kaynak kodlu olduğundan daha önce yapılmış tasarılara da bakabilirsiniz. Biraz Google araştırması size yardımcı olacaktır.

2#

serdaraksoy

YNT:silverlight ı ögrenmem lazım nerdeen ve nasıl başlamalıyım
Gönderim Zamanı: 07-07-2010 15:41:34

serdaraksoy

Üyelik Zamanı: 07-07-2010 11:23:11

Gönderi: 2

haklsınız makaleler çok yanlız benim aradıgım şekilde bulamadım kaynakların hepsi sadece web tasarım üzerine bizim kullandıgımız iş programlarının yazmak la ilgili sql de bir data oluştur,wcf de bagla ,silvertlight ta görüntüle datnette düzenle gibi anlayamadıgım çok karmaşık gelen işler.

3#
Sayfa 1 / 1[3Cevap]

İşaretler & Anlamları
Kilitli Kilitli
Çözüm Kabul Edildi Çözüm Kabul Edildi
Normal Normal