Skip Navigation LinksYazgeliştir Forumları » XML Web Services » web service çalışmıyor

web service çalışmıyor

Moderatörler: Atayİbrahim , ismailadar , kimiraikkonen , MehmetX , volkankorkmaz

Sayfa 1 / 1[2Cevap]
web service çalışmıyor
Kullanıcı İçerik

sadakte

web service çalışmıyor
Gönderim Zamanı: 17-12-2013 11:07:52

sadakte

Üyelik Zamanı: 08-04-2013 02:16:37

Gönderi: 54

arkadaşlar düne kadar çalışan servisler şimdi çalışmıyor en altta bağlantı sağlanamadı diyor ama break point ile gittiğim zaman cihaza bağlantı sağlayabiliyorum. bu arada web servis şu işi yapıyor cihaz ile bağlantı sağlandıktan sonra cihazdan gelen değerleri veritabanına kaydediyor ama bağlantıyı web servis sağlamıyor arayüz de ki kodlar cihaza bağlanıyor. web servislerle çok çalışmadığım için de bir fikrim yok bu konuda ne yapmalıyım bilen var mı ?

Bu kayıt sadakte tarafından 17-12-2013 11:08:44 tarihinde düzenlendi.
1#

sadakte

Ynt:web service çalışmıyor
Gönderim Zamanı: 17-12-2013 13:09:42

sadakte

Üyelik Zamanı: 08-04-2013 02:16:37

Gönderi: 54

arkadaşlar ilginç bir konuyla karşılaştım tüm verileri tek tek yaza yaza kontrol ettim bir yerde şöyle bir durum var string baslama ve bitis var. 

if(baslama==":"||baslama==" :"||baslama==": "||baslama==" : ")

{

işlemler

}

ama burda baslama " :" gelmesine rağmen if 'in içerisine girmiyor nedenini anlamadım. sonra da en dıştaki cach bloğuna düşüyor. if neden çalışmıyordur ben || , | & ,&& operatörlerini çok kullanmıyorum çok da bilmiyorum sanırım orda sorun var. || bu ve | bunun arasında ne fark var örnek verebilir misiniz ? ve burda tek | kullansam sorun düzelir mi ?

2#
Sayfa 1 / 1[2Cevap]

İşaretler & Anlamları
Kilitli Kilitli
Çözüm Kabul Edildi Çözüm Kabul Edildi
Normal Normal